Uniqua Coffee

Sık Sorulan Sorular

Uniqua bir kavurma ve öğütme tesisi olarak kurulmuştur. Günlük 10 ton kahve kavurma kapasitesine sahiptir. Fiziki satış mağazası yoktur. Online mağazamız üzerinden sipariş verebilirsiniz. 

Dönemsel olarak değişmekle birlikte çoğunlukla Blend Filtre Kahvelerimiz, Yöresel Kahvelerimiz ve Türk Kahvesi, bazı dönemlerde de Kış Çayları ve Chai Tea Lattemiz tercih edilmektedir.

Sitemizdeki ürünlerin çoğunda indirimli fiyatlar olmakla beraber dönem dönemde ekstra indirimler yapılmaktadır. Bizi takip ederek ve E-Bülten’ e üye olarak indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Ödeme yöntemlerimiz arasında internet sitesinde Kredi Kartı ve Banka Kartı ayrıca da havale ve EFT ile de ödemeyi kabul ediyoruz. Taksitlendirme işlemi yapılamamaktadır.

Teslimat süresi ortalama 2 gündür. Kargoların yoğunluğu, kampanya dönemleri ve Bayram öncesi ve sonrasında teslimatlar da kargo şirketlerinin yoğunluğuna bağlı olarak bu süre değişiklik gösterebilir. Teslimatlar MNG kargo ile yapılmaktadır.

Ürünlerimizi hijyen kuralları içerisinde haftalık kavrulup, çekirdek yada istediğiniz şekilde öğütüldükten sonra paketliyoruz. Paketlerimiz tek yönlü valfli olduğundan içerideki gazı dışarı atar fakat içeriye hava almaz. Bu şekilde ürünün tazeliği ilk günkü gibi kalır.

Ürünlerin raf ömrü ambalajı açıldıktan sonra 2 yıldır. Gönderdiğimiz kilitli ve valfli ambalajlarda saklayabilirsiniz. Kilitsiz ambalajlı paketlerdeki ürünleri ise cam bir kavanozda serin ve kuru bir yerde muhafaza ederek saklamanız uygun olacaktır.